Szukasz sposobu na zdrowe i smaczne jedzenie bez konieczności gotowania? Chciałbyś też zadecydować, jakie posiłki zjesz w ciągu dnia? Dobrze trafiłeś! W Your Kitchen stworzyliśmy dla Ciebie możliwość wyboru menu spośród wielu smacznych, pożywnych i sycących potraw. Dowiedz się, jak to działa w praktyce i sprawdź jakie opcje posiłków dla Ciebie przygotowaliśmy w cateringu z wyborem menu!

Wybór menu w cateringu Your Kitchen – na czym to polega?

Odżywianie się w zdrowy i zbilansowany sposób dla wielu jest wyzwaniem, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie każdy z nas żyje w pośpiechu i brakuje czasu na codzienne obowiązki, dlatego w Your Kitchen cenimy Twój czas i zdrowie, dlatego mamy dla Ciebie propozycję samodzielnego komponowania menu. Codziennie możesz wybierać spośród 10, 15, a nawet 18 pysznych i sycących opcji. Dla każdej z dostępnych diet: Standard, Fleksitariańska, Wegetariańska, Niski IG i Active skomponowaliśmy posiłki, które są odpowiednio zbilansowane i bazują na odżywczych i nisko przetworzonych produktach.

Intuicyjna strona zamówienia umożliwia Ci swobodne zarządzanie menu. Znajdziesz tu zdjęcia potraw oraz dokładny ich opis z uwzględnieniem kaloryczności, alergenów i makroskładników.

Jakie korzyści daje wybór menu?

Prosty wybór menu w Your Kitchen to szereg korzyści, które doceni każdy, kto dba o zdrowie i wygodę:

  • Masz kontrolę nad ilością kalorii oraz zawartością białek, tłuszczów i węglowodanów. Każdy posiłek dokładnie przeliczamy i opisujemy pod względem wartości odżywczych.
  • Jeśli masz alergie pokarmowe, możesz wybrać posiłek, który jest pozbawiony problematycznego składnika. Dlatego przy każdym daniu umieściliśmy listę produktów i zaznaczyliśmy potencjalne alergeny.
  • Wiemy, że każdy z nas ma swoje preferencje smakowe, dlatego nie musisz rezygnować z zamawiania cateringu, tylko dlatego, że jest tam składnik, którego nie lubisz. Teraz z łatwością wybierzesz taki posiłek, który najbardziej Ci odpowiada.
  • Dzięki możliwości skomponowania menu dopasowanego do Twoich potrzeb unikniesz marnowania jedzenia. Zamówisz tylko to, co rzeczywiście chcesz zjeść i w ilości, jaka najbardziej Ci odpowiada.

Jak zamówić catering z wyborem menu?

Jeśli chcesz zamówić dopasowany do Ciebie zestaw posiłków, zobacz, w jaki sposób możesz to zrobić:

  1. Na naszej stronie https://yourkitchen.pl/ kliknij przycisk Zamów online i wybierz jedną z 5 opcji diet.
  2. Wybierz wariant diety i jej kaloryczność.
  3. Zaznacz typ płatności za zamówienie i ustal, przez ile dni chcesz otrzymywać dietę.
  4. Teraz czas na wybór menu. Dla każdego posiłku, w ramach wybranego wariantu diety, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka smakowitych propozycji, wybierz z nich tę, która najbardziej Ci odpowiada i powtórz ten krok dla pozostałych dni.
  5. Masz ochotę na więcej pyszności? Dobierz ulubione dodatki pełne smaku i wartości odżywczych.
  6. Dopełnij formalności związanych z adresem dostawy, następnie gotowe. Teraz czekaj na przyjazd naszego kuriera, który dostarczy Ci spersonalizowany pakiet posiłków.

Catering z wyborem menu to doskonała opcja dla osób, które chcą jeść zdrowo i smacznie, oszczędzać czas i pieniądze oraz mieć większą kontrolę nad swoim żywieniem. Sprawdź nasze menu i zobacz jak wiele mamy pysznych i różnorodnych dań do wyboru!