Your Kitchen to aż 5 różnych pakietów z wyborem menu

Nuda w kuchni?

U nas Ci to nie grozi! Poznaj nasze diety i wybierz tę, która najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. Każda z nich jest zbilansowana, bogata w wartości odżywcze, a do tego pyszna! Dzięki nam zaczniesz cieszyć się pełnią smaku każdego dnia. Pamiętaj, że w Your Kitchen to Ty decydujesz jak wygląda Twoje menu. Każdy pakiet oferuje wybór posiłków w cenie.

Standard

4.77

Dieta dla wszystkich miłośników klasyki, która nikogo i niczego nie wyklucza. Znajdziesz w niej mięso, ryby, owoce, warzywa, produkty zbożowe i wiele innych. Nie ma w niej miejsca jedynie na nudę! Czytaj więcej.

Zamów

Fleksitariańska

4.80

Dieta dla wszystkich poszukujących balansu, która na co dzień ogranicza mięso, jednak od czasu do czasu znajduje na nie miejsce. Sprawdzi się doskonale dla osób, które chcą zachować w życiu równowagę. Czytaj więcej.

Zamów

Wegetariańska

4.87

Nie przepadasz za mięsem? Kochasz planetę? Uwielbiasz jeść roślinnie? Niezależnie od powodu ta dieta jest właśnie dla Ciebie! To bogactwo smaku oraz wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Czytaj więcej.

Zamów

Niski IG

4.85

Ułatwia kontrolowanie poziomu cukru we krwi i walkę z otyłością. Posiłki są pyszne i doskonale zbilansowane. Znajdziesz w niej zarówno mięso, ryby, nabiał jak i mnóstwo warzyw. Czytaj więcej.

Zamów

Active

4.85

To dieta, która zadba o dostarczenie Ci mnóstwa energii. Jest wzbogacona o specjalny okołotreningowy posiłek, który ułatwi ładowanie baterii. Sprawdzi się świetnie dla tych, którzy marzą o wysportowanej sylwetce i kochają treningi. Czytaj więcej.

Zamów

Znajdź @yourkitchen.catering na Instagramie!